25
Lap
Tarptautiniai pervežimai

Tarptautinėje logistikos grandinėje suplanuoti dalinių bei pilnų krovinių pervežimai yra labai svarbus veiksnys dėl kurio klientai dažnai gali patirti ir pelno, ir nuostolių. Tam, kad esami ir būsimi mūsų klientai nepatirtų nuostolio, šioje srityje esame mes.

25
Lap
Jūrų transportas

UAB „RVS logistika“ kolektyvas dirba su visomis konteinerių plukdymą teikiančiomis bendrovėmis. Teikiame išsamią informaciją jūrinių konteinerių plukdymo, kainų, terminų susijusiomis paslaugomis. Taip pat jūriniuose konteineriuose gabename ir dalinius bei smulkius krovinius.

25
Lap
Sandėliavimo paslaugos

Per ilgametę patirtį išanalizavę dažniausiai užduodamus klientų klausimus apie jų krovinių sandėliavimą, sukūrėme mūsų sandėlio programą, kurioje kiekvienas klientas turintis savo paskyrą mūsų programoje gali realiu laiku matyti ar jo krovinys atvyko į mūsų sandėlį, kokios jis būklės, su kokiais lydinčiaisiais dokumentas jis yra.

25
Lap
Muitinės paslaugos

Muitinės paslaugas viešai ir neatlygintinai teikia visų Europos sąjungos šalių narių oficialios muitinės įstaigos.
Tačiau užpildyti muitinės deklaracijas gali tik oficialūs muitinės tarpininkai, kurie privalo turėti specialius leidimus ir žinoma specifinias žinias.

LithuanianRussianEnglishEstonianLatvianGermanFrenchSpanishItalianSwedishNorwegianPortugueseGreek