Mūsų kokybė ir patirtis – Jūsų garantas

Siekdami kuo imanoma labiau sumažinti klientu išlaidas vietiniams pervežimams,turime isigije mikroautobusa ir galime nedideliais atstumais pervežti jusu turima krovini. Taip pat važiuojame krautis i Lenkija, Latvija, Estija, Suomija. Yra imanomi ir kiti maršrutai. Viskas derinama atsižvelgiant i musu galimybes ir i Jusu pageidavimus.

Muitines tarpininko paslaugos – pagal rašytine sutarti su aptarnaujamu asmeniu arba rašytini šio asmens igaliojima, teikiamos atstovavimo kitam asmeniui atliekant muitines formalumus, veikiant atstovaujamojo vardu.

Imone teikia ivairiu kroviniu iki 5 tonu krovimo, bei sandeliavimo paslaugas.

Tarptautiniai pervežimai

Tarptautinėje logistikos grandinėje suplanuoti dalinių bei pilnų krovinių pervežimai yra labai svarbus veiksnys dėl kurio klientai dažnai gali patirti ir pelno, ir nuostolių. Tam, kad esami ir būsimi mūsų klientai nepatirtų nuostolio, šioje srityje esame mes.

read more
Jūrų transportas

UAB „RVS logistika“ kolektyvas dirba su visomis konteinerių plukdymą teikiančiomis bendrovėmis. Teikiame išsamią informaciją jūrinių konteinerių plukdymo, kainų, terminų susijusiomis paslaugomis. Taip pat jūriniuose konteineriuose gabename ir dalinius bei smulkius krovinius.

read more
Sandėliavimo paslaugos

Per ilgametę patirtį išanalizavę dažniausiai užduodamus klientų klausimus apie jų krovinių sandėliavimą, sukūrėme mūsų sandėlio programą, kurioje kiekvienas klientas turintis savo paskyrą mūsų programoje gali realiu laiku matyti ar jo krovinys atvyko į mūsų sandėlį, kokios jis būklės, su kokiais lydinčiaisiais dokumentas jis yra.

read more
Muitinės paslaugos

Muitinės paslaugas viešai ir neatlygintinai teikia visų Europos sąjungos šalių narių oficialios muitinės įstaigos.
Tačiau užpildyti muitinės deklaracijas gali tik oficialūs muitinės tarpininkai, kurie privalo turėti specialius leidimus ir žinoma specifinias žinias.

read more
Saugu ir patikima

Atsakingai atliekame savo darbą, laikomės visų saugumo ir priežiūros reikalavimų.

Suplanuotas laikas

Mokame planuoti laiką ir tilpti į klientų pateiktus laiko terminus

Klientų palaikymas

Nuolatinis tiesioginis ryšio palaikymas tiek su klientais tiek su vairuotojais, kad viskas vyktų sklandžiai

LithuanianRussianEnglishEstonianLatvianGermanFrenchSpanishItalianSwedishNorwegianPortugueseGreek